Płyty fundamentowe stosowane przez firmę BUDO-DEKORACJA

Czym są stosowane przez naszą firmę płyty fundamentowe?

Firma BUDO-DEKORACJA podejmując się budowy domów oraz wielu innych budynków korzysta z innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest stosowanie płyt fundamentowych, które stanowią jeden z rodzajów fundamentów wykorzystywanych pod budowę. Z racji naszego ponad 20-sto letniego doświadczenia, nieustannie doskonalimy naszą ofertę oraz opracowujemy innowacyjne metody pracy, bowiem cenimy sobie rozwiązania, które mają rzeczywisty wpływ na ułatwienie wykonywania prac oraz przyczyniają się do zapewnienia zadowolenia naszych Klientów. Oferujemy nasze usługi na terenie wielu miast znajdujących się w województwie Śląskim. Zatem, jeśli są Państwo zainteresowani budową o fundamentach wykonanych z płyt fundamentowych na terenie Katowic, Kłobucka, Częstochowy, Lublińca, Zawiercia, Dąbrowy Górniczej, Tarnowskich Gór, Myszkowa, Bytomia, Sosnsowca, Mysłowic, Mikołowia lub Jaworzna zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu. Podkreślamy, iż płyty fundamentowe to jedne z najbardziej solidnych materiałów, bowiem wykonane są z żelbetu, który stanowi połączenie tradycyjnego betonu oraz stalowych bądź metalowych wkładek.

Zastosowanie płyt fundamentowych 

Jako profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem rekomendujemy stosowanie płyty fundamentowej w określonych warunkach. Takie rozwiązanie znajduje szczególne zastosowanie przy budynkach, które charakteryzują się skomplikowaną bryłą. Płyta fundamentowa jest niezwykle wytrzymała na całej swojej powierzchni, dzięki czemu nie ma konieczności podpierania ścian konstrukcyjnych specjalnymi ławami fundamentowymi. To rozwiązanie sprawia, że Klienci zadowoleni są ze znacznie niższych kosztów budowy budynku.
Kolejnym wskazaniem do zastosowania płyty fundamentowej są trudne warunki gruntowe. Ten rodzaj fundamentu zapewnia, iż obciążenie budynku rozkłada się równomiernie na większej powierzchni. Płyta fundamentowa jest również mniej podatna na osiadanie, dzięki czemu Klienci współpracujący z firmą BUDO-DEKORACJA mogą cieszyć się wspaniałym budynkiem, który stanowi bezpieczne miejsce do życia.
Dodatkowo, największą zaletą stosowania płyt fundamentowych jest fakt, iż czas budowy jest znacznie krótszy niż w przypadku stosowania tradycyjnych rozwiązań, co z pewnością jest dla Państwa ogromnym udogodnieniem.

Przeciwwskazania do zastosowania płyty fundamentowej

Jednym z największych przeciwwskazań do zastosowania płyty fundamentowej, stosowanej przez BUDO-DEKORACJA, jest konieczność posiadania całkowitego planu budynku. Z góry zaplanowane muszą być umiejscowienia instalacji oraz piwnicy. Jeśli budowa zostanie zakończona niemożliwe jest dobudowanie piwnicy. Dlatego, przed rozpoczęciem prac, przeprowadzimy z Państwem rozmowę odnośnie oczekiwań względem rozkładu pomieszczeń, a w razie konieczności, udzielimy porad, które będą dla Państwa najbardziej korzystne.
Aczkolwiek, lista przedstawionych przeciwwskazań jest krótka i zdecydowanie możliwa do obejścia. Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy BUDO-DEKORACJA pomogą Państwu w podjęciu decyzji o zastosowaniu płyty fundamentowej. Wspólnie rozważymy czy jej zastosowanie będzie dla Państwa odpowiednie. Dzięki naszemu doświadczeniu, dokładnie przeanalizujemy możliwość zastosowania płyty fundamentowej na Państwa działce.
Jeśli są Państwo zainteresowani budową z wykorzystaniem płyty fundamentowej na terenie Katowic, Kłobucka, Częstochowy, Lublińca, Zawiercia, Dąbrowy Górniczej, Tarnowskich Gór, Myszkowa, Bytomia, Sosnsowca, Mysłowic, Mikołowia lub Jaworzna, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej lub przez numer telefonu: +48 606-814-995. Zapewniamy, że zaproponowane przez nas rozwiązania będą wykonane w atrakcyjnych cenach oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych i profesjonalnych narzędzi.